Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва

Положення

про  проведення  міської правової  гри  для лідерів  учнівського самоврядування  "Проектуємо  своє  завтра"

1.  Загальні положення

1.1. Міську правову гру «Проектуємо своє завтра»  (далі - Гра) організовує та проводить Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва (далі - Бахмутський МЦДЮ).

2.  Мета та завдання

2.1.   Гра проводиться з метою підвищення правової культури учнів, набуття ними необхідного рівня правових знань, сприяння самореалізації лідерів та їх творчому розвитку.

2.2.    Завдання гри:

-        активізація лідерського руху серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів;

-         підвищення рівня інформованості учнів з питань правової освіти.

3.  Умови проведення Гри

3.1.   У Грі беруть участь учні 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

3.2.    Учасник (представник школи в міській організації лідерів учнівського самоврядування) готує виступ до 2-3 хвилин у формі кроссенсу на одну з тем:

-         «Права та обов’язки дітей»,

-         «Правила морально-етичної поведінки учнів та вчителів у школі».

3.3.   До Гри запрошується група підтримки 3 учні від школи (учні 8 – 11 класів – члени шкільного самоврядування)

3.4.    Гра складається з етапів:

І – Виступ лідера від школи (кроссенс).

ІІ – Оцінювання виступів групами підтримки у формі голосування.

ІІІ – Інтерактивна правова гра (команди отримують по 1 балу за правильну відповідь).

3.5.   Заявки необхідно надати до міського методичного кабінету до 05.12.2017.

4.  Нагородження переможців

4.1.            Переможці Гри, які набрали найбільшу кількість балів, нагороджуються дипломами I, II, III ступеня Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва. Всі інші команди отримують дипломи учасників Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва.